Equipo directivo
Miguel Anxo Fernández Riveiro | Dirección |
Paula Regueira Guntín | Vicedirección |
José M. Díez Rivera (Xosel) | Xefatura de estudos/Área de formación |
Laura Miragaya López | Secretaría |
Consello social
PRESIDENTE |
Miguel Anxo Fernández Riveiro |
SECRETARIA |
Laura Miragaya López |
XEFE DE ESTUDOS |
José M. Díez Rivera (Xosel) |
CLAUSTRO |
Ignacio Lomba Martínez |
María Teresa González Areal |
Mario Alberto Fernández de la Vega Silva |
ADMINISTRACIÓN |
Julio Jorge Álvarez Flórez |
Jacobo Sutil Nesta |
Eugenio Fernández Piñeiro |
REPRESENTACIÓN EMPRESARIAL |
Jesús Castiñeira Diz |
Ana María Rey Sio |
ORGANIZACIÓN SINDICAL |
Mónica Camba Álvarez |
Mª Isabel Lago Schramm |
Xefaturas de departamentos
A cualificación profesional e a inserción laboral de calidade son as metas que se perseguen desde todos os departamentos do centro
NACHO LOMBA
Xefatura de Dpto. de Imaxe e Son
Horario:
Luns de 8:30 a 12:00
Martes de 11:30 a 13:00
Venres de 10:30 a 15:00
TERESA G. AREAL
Xefatura de Dpto. de FOL
Horario:
Luns de 10:30 a 11:30
Martes de 11:30 a 12:00
Mércores de 11:30 a 12:00
Xoves de 11:30 a 12:00
Venres de 11:30 a 12:00
ALBERTO RODRÍGUEZ
Xefatura de Dpto. de Información e Orientación Profesional
Horario:
Luns de 9:30 a 14:00
Martes de 16:00 a 20:30
Mércores de 8:30 a 14:00
Xoves de 8:30 a 14:00
Venres de 9:30 a 13:00
ALICIA VALIÑO
Xefatura de Dpto. de Relación con Empresas
Horario:
Luns de 11:30 a 12:00
Martes de 11:30 a 12:00
Mércores de 16:00 a 19:00
Xoves de 9:30 a 10:30 e de 11:30 a 12:00
Venres de 9:30 a 11:30
SARA PEQUEÑO
Xefatura de Dpto. de Calidade e Innovación
Horario:
Luns de 10:30 a 13:00
Martes de 10:30 a 13:00
Mércores de 16:00 a 19:00
Xoves de 10:30 a 12:00
Venres de 11:30 a 12:00
MÓNICA CAMBA
Xefatura de Dpto. de Acreditación e Probas
Horario:
Luns de 19:00 a 19:30
Mércores de 9:30 a 13:00
Xoves de 19:00 a 19:30
Venres de 11:30 a 12:00
GUIL ALFARO
Coordinación de Innovación e Formación do Profesorado
Horario:
Luns de 11:30 a 13:00
Martes de 10:30 a 12:00
Xoves de 11:30 a 12:00
Venres de 11:30 a 12:00
IRENE SEARA
Coordinación de Programas Internacionais/Erasmus+
Horario:
Luns de 10:30 a 13:00
Mércores de 19:00 a 19:30
Xoves de 08:30 a 11:30
DIEGO VALIÑO
Coordinación de Tecnoloxía da Información e comunicación (TIC)
Horario:
Luns de 11:30 a 12:00
Martes de 10:30 a 12:00
Mércores de 10:30 a 12:00
Venres de 11:30 a 12:00
MINTXO ALEJOS
Coordinación de Dinamización de Lingua Galega
Horario:
Luns de 11:30 a 12:00
Mércores de 11:30 a 13:00
Xoves de 11:30 a 12:00
Venres de 11:30 a 12:00
LUI PELÁEZ
Coordinación de Biblioteca
Horario:
Luns de 10:30 a 11:30
Martes de 11:30 a 13:00
Mércores de 11:30 a 12:00
Horario da Biblioteca:
De luns a venres de 11:30 a 12:00 e de 19:00 a 19:30
Listado de docentes
O emprego dunha metodoloxía docente innovadora capaz de cualificar ao alumnado profesionalmente é a característica que define a súa labor docente.
Alejos Castro, Alberto (Mintxo) |
Alén Amil, José Ángel |
Alfaro Martínez, Guillermo (Guil) |
Alonso Álvarez, Eva |
Barberena Fernández, Teresa |
Barreiro Muñoz, María |
Camba Álvarez, Mónica |
Cortes Padín, Mónica |
Díaz Suárez, Gemma |
Díez Rivera, José Manuel (Xosel) |
Fernández de la Vega Silva, Mario A. |
Fernández Canal, José Ignacio (Nacho) |
Fernández Riveiro, Miguel Anxo |
Gómez Sala, Pablo Francisco |
González Álvarez, Xacobe |
González Areal, Teresa |
Herbello Hermelo, Francisco |
Hermida Reigosa, María Elena |
Llinàs Sobrequés, Clara |
Lomba Martínez, Ignacio (Nacho) |
López Ríos, Adriana |
Lorenzo de la Fuente, Brixit Amália |
Martín Landeira, Luis |
Miragaya López, Laura |
Paz Otero, Héctor |
Peláez de la Cruz, María Luisa (Lui) |
Pequeño Salgueiro, Sara |
Pérez Rodríguez, Roberto |
Piñeiro Castro, Josefa |
Regueira Guntín, Paula |
Rodríguez Lijo, Alberto |
Rodríguez Lomba, Ana |
Romero Fernández, Sira |
Salgueiro Santiso, María J. |
Seara Oro, Irene |
Souto Fernández, Sonia |
Spencer de Alburquerque, Ricardo |
Valiño Cea, Alicia |
Valiño García, Diego |
Vázquez Hernández, María José (Coté) |